7/24 Servis Talep
image
image

1200+ Proje

img Bizi Yakından Tanıyın!

2001 Yılından Bugüne...

2001 Yılından Bugüne Gaziantep'in en çok teknik servis hizmeti veren firması olarak bu alanda müşterilerimizin aradığı güven ve profesyonel çözümleri sunmak için tüm gayretimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Gaziantep ve ilçeleri olmak üzere; beyaz eşya teknik servis konusunda aradığınız güven!

img Şirketimiz Hakkında

2001 Yılından Bugüne
Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Konusunda Aradığınız Güven!

Firmamız 2001 yılından beri Gaziantep ve ilçeleri olmak üzere beyaz eşya teknik hizmeti vermektedir. Beyaz eşya teknik servis hizmetinde bir devrim yaratarak, her marka ve model kombi için özel olarak eğitim almış, nitelikli kombi servis uzmanları ile Gaziantep’e hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Firmamız olarak beyaz eşya sorunlarına net çözümler üreten ekibimizin gelecekle ilgili planı, bu hizmeti Gaziantep çapında vermek ve servis hizmeti ve bakımı konusunda ciddi bir kurumsal kimliğe sahip olmaktır.

Bütün bu ideallerimizi gerçekleştirmek için gerekli olan tüm eğitim ve alt yapı çalışmalarını sürdüren ekibimiz, Gaziantep’in ilk ve en önemli kombi servis ve onarım hizmetlerini her marka ve model beyaz eşya modeli için sağlayan en büyük kuruluş olma amacıyla, her gün daha büyük bir aile haline gelmektedir.

7/24 Servis Talebi!