7/24 Servis Talep

Profilo
Beyaz Eşya servisi

Gaziantep'in her yerinde güvenilir,
hızlı beyaz eşya servisiniz olarak yanınızdayız.

  Servis
  Talebi

  2001 Yılından Bugüne
  En Çok Tercih Edilen Profilo Servisi

  Profilo Servisi aynı gün içerisinde adresinize servis sağlamaktadır. Gaziantep ve ilçeleri olmak üzere servis imkanı sağlayan firmamız; haftanın yedi günü servis desteği sağlar. Ürün gruplarının arıza, tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini gerçekleştirmek için Profilo Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

  image
  2001

  Yılından Bugüne

  Yerinde Beyaz Eşya Servis Hizmeti

  Alanında uzman beyaz eşya teknik servis uzman ekibimiz ile tüm kombi arıza ve sorunlarınızda keşif için kapınıza kadar geliyoruz. Tüm beyaz eşya servis talepleriniz, bölgenize en yakın ekiplerimize hızlı bir şekilde yönlendirilerek, sorunlarınıza hızlı çözüm bulmak adına hızlı sorun tespitine alınır.

  Süper Hızlı
  Keşif Hizmeti

  Güvenilir
  Tamir Hizmeti

  Servis Talebi İçin

  03423412636

  Servis talebinizin ardından Gaziantep içinde bulunduğunuz bölgeye en yakın ekibimiz, adresinize yönlendirilmektedir. Olası beyaz eşya arızalarınızda uzman ekibimiz ile yanınızdayız.

  Mutlu Müşteriler

  Gaziantep'de yaşayan bir aileyiz. Gece bulaşık makinamın arızalandığını farkettim. Nokta teknik servis ekibi gayet titizlikle sorunumu çözdü. Yardımlarınızı için teşekkürler.

  img

  Esma Ertürk

  Araban

  Gaziantep'de bulunan ofisimizin kombi arızası dolayısıyla kendilerine ulaştım. Oldukça profesyoneller yerinde hızlı servis imkanından yararlandım. Sorunumu çözdüler. Teşekkürler.

  img

  Harun Büyük

  İslahiye

  Buzdolabımızda çalışmama sorunumuz vardı. Çok servis ile görüştüm ancak yaptığınız incelemede doğru arıza tespiti ile sorunumu çözdünüz. Ekibinize teşekkürler.

  img

  Fırat Yerli

  Karkamış
  img

  120

  Uzman

  Teknik Personel

  img

  12.000+

  Mutlu

  Müşteri

  image
  image

  Beyaz Eşya Arızaları İçin Profesyonel Çözümler

  Gaziantep ve ilçeleri için bulunduğunuz lokasyona göre ortalama 1 saat içerisinde keşif için ekip yönlendiriyoruz.

  Tüm taleplerinizde mümkün mertebe en kısa sürede çözüm sunmaya çalışıyoruz. Teknik servis süremiz parça değişimi, lokasyon gibi birçok faktöre göre değişim gösterebilmektedir.

  Tüm uzmanlarımız alanlarında teknik ve mesleki yeterlilik belgesine sahiptir. Bu noktada düzenli eğitimler ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Ayrıca 2001 yılından bu yana Gaziantep ve ilçelerinde başta beyaz eşya servisi olmak üzere güvenilir hizmet sunuyoruz.
  7/24 Servis Talebi!