7/24 Servis Talep

Siemens
Beyaz Eşya servisi

Gaziantep'in her yerinde güvenilir,
hızlı beyaz eşya servisiniz olarak yanınızdayız.

    Servis
    Talebi

    2001 Yılından Bugüne
    En Çok Tercih Edilen Siemens Servisi

    Siemens Servisi aynı gün içerisinde adresinize servis sağlamaktadır. Gaziantep ve ilçeleri olmak üzere servis imkanı sağlayan firmamız; haftanın yedi günü servis desteği sağlar. Ürün gruplarının arıza, tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini gerçekleştirmek için Siemens Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

    image
    2001

    Yılından Bugüne

    Yerinde Beyaz Eşya Servis Hizmeti

    Alanında uzman beyaz eşya teknik servis uzman ekibimiz ile tüm kombi arıza ve sorunlarınızda keşif için kapınıza kadar geliyoruz. Tüm beyaz eşya servis talepleriniz, bölgenize en yakın ekiplerimize hızlı bir şekilde yönlendirilerek, sorunlarınıza hızlı çözüm bulmak adına hızlı sorun tespitine alınır.

    Süper Hızlı
    Keşif Hizmeti

    Güvenilir
    Tamir Hizmeti

    Servis Talebi İçin

    03423412636

    Servis talebinizin ardından Gaziantep içinde bulunduğunuz bölgeye en yakın ekibimiz, adresinize yönlendirilmektedir. Olası beyaz eşya arızalarınızda uzman ekibimiz ile yanınızdayız.

    Mutlu Müşteriler

    Gaziantep'de yaşayan bir aileyiz. Gece bulaşık makinamın arızalandığını farkettim. Nokta teknik servis ekibi gayet titizlikle sorunumu çözdü. Yardımlarınızı için teşekkürler.

    img

    Esma Ertürk

    Araban

    Gaziantep'de bulunan ofisimizin kombi arızası dolayısıyla kendilerine ulaştım. Oldukça profesyoneller yerinde hızlı servis imkanından yararlandım. Sorunumu çözdüler. Teşekkürler.

    img

    Harun Büyük

    İslahiye

    Buzdolabımızda çalışmama sorunumuz vardı. Çok servis ile görüştüm ancak yaptığınız incelemede doğru arıza tespiti ile sorunumu çözdünüz. Ekibinize teşekkürler.

    img

    Fırat Yerli

    Karkamış
    img

    120

    Uzman

    Teknik Personel

    img

    12.000+

    Mutlu

    Müşteri

    image
    image

    Beyaz Eşya Arızaları İçin Profesyonel Çözümler

    Gaziantep ve ilçeleri için bulunduğunuz lokasyona göre ortalama 1 saat içerisinde keşif için ekip yönlendiriyoruz.

    Tüm taleplerinizde mümkün mertebe en kısa sürede çözüm sunmaya çalışıyoruz. Teknik servis süremiz parça değişimi, lokasyon gibi birçok faktöre göre değişim gösterebilmektedir.

    Tüm uzmanlarımız alanlarında teknik ve mesleki yeterlilik belgesine sahiptir. Bu noktada düzenli eğitimler ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Ayrıca 2001 yılından bu yana Gaziantep ve ilçelerinde başta beyaz eşya servisi olmak üzere güvenilir hizmet sunuyoruz.
    7/24 Servis Talebi!